O firme

Naša spoločnosť SCHETELIG bola založená v roku 1929. Prostredníctvom obchodnej divízie Q:energy ponúkame zaujímavé riešenia zamerané na využitie obnoviteľných energií.

Fotovoltika – Najľahšie strešné/fasádne fotovoltické panely na trhu s dlhou zárukou a zaujímavou cenou

Unikátnou technológiou vyrábané panely s hmotnosťou iba 3,3 kg/m² sú najľahšími komerčne využívanými fotovoltickými panelmi na trhu.

Áno, správne - otvárame možnosť každému, koho doteraz obmedzovali maximálne hodnoty statického zaťaženia. Priemyselné, poľnohospodárske a športové budovy, školy, hangáre, haly, prístrešky, garáže - to sú všetko miesta, kde Vám naše panely môžeme namontovať. Nepotrebujeme hliníkovú konštrukciu, my lepíme všetko priamo na opláštenie budovy, na profilovaný plech, bitúmenovú strechu alebo strešnú izolačnú fóliu - nič nevŕtame, neskrutkujeme. Na montáž používame iba naše špeciálne silné a superodolné lepidlá Innotec. Aj preto je montáž našich panelov bezkonkurenčne najrýchlejšia - za deň zvládame inštalovať stovky m².

Uchytenie na fasádu
Práve kvôli jednoduchosti inštalácie panelov nemusíme inštalovať predsadenú stenu, my totiž naše ľahké panely lepíme priamo na opláštenie - na panely, na sklo, alebo pomocou tenkých hliníkových profilov aj na iný druh opláštenia. Využitím ohybnosti panelov vieme využiť aj atypické oblúkovité tvary striech.
Ako vidieť aj v referenciách, širokou škálou rozmerov panelov vieme navrhnúť realizáciu aj na tých najatypickejších strechách, historických budovách.

Hybridné panelové systémy
S využitím oboch typov fotovoltických panelov - tradičných zo skla a z laminátu. Všade tam, kde je opodstatnené použiť oba typy fotovoltických panelov, ponúkame náš hybridný panelový systém. Táto možnosť voľby medzi dvomi typmi panelov nám dáva nekonečnú možnosť využitia všetkých vhodných plôch - striech a fasád okolo Vás. Doteraz nevyužité plochy sa zrazu stanú vďaka našim panelom Vašou vlastnou elektrárňou.

Dodávky na kľúč
V rámci služieb svojim klientom ponúkame návrh, vypracovanie štúdie, projektovej dokumentácie ako aj samotnú inštaláciu a zapojenie do verejnej siete.

*Záruka 10 rokov sa vzťahuje na skryté vady výrobku. 25-ročná garancia sa vzťahuje na dosiahnutie min. 85% účinnosti oproti pôvodným výkonnostným hodnotám (0,3% ročne). 

Adresa

Schetelig CE s.r.o. 
divízia Q:energy
Dlhá nad Váhom 440
927 05 Dlhá nad Váhom


Kontakt

Email: info@qenergy.sk
Tel.: +421 31 788 47 20

Linky


Novinky

No Code Website Builder